Już we wrześniu br. zostanie ogłoszony nowy konkurs w ramach działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację.

Działanie ma celu zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach.

Można będzie uzyskać bezzwrotną dotację np. na zakup lub licencjonowanie oprogramowania, zakup usług niezbędnych do wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego, a także na zakup środków trwałych niezbędnych do wdrożenia cyfryzacji i dostosowania modelu działalności firmy w wyniku pandemii COVID-19.

Projekty muszą polegać na wprowadzeniu (wdrożeniu) przez przedsiębiorstwa innowacji  (nowego lub znacząco ulepszonego procesu wprowadzanego w przedsiębiorstwie lub dodatkowo produktu wprowadzanego na rynek) poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych.

O dotacje ubiegać się mogą mikro-, mali i średni przedsiębiorcy. 

Maksymalne wartość kosztów kwalifikowanych projektu : 300 000 zł

Maksymalna dopuszczalna intensywność wsparcia: 85% wartości kosztów kwalifikowanych

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach działania 6.2 POIR Bony na cyfryzację odbędzie się od 20 września do 20 października 2021 r.

ZAINTERESOWANYCH POZYSKANIEM DOTACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ZLEĆ PRZYGOTOWANIE WNIOSKU – PODAJ DANE DO KONTAKTU – CZEKAJ NA KONTAKT DORADCY

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Badań i Strategii Internetowych sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Instytut Badań i Strategii Internetowych sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Instytut Badań i Strategii Internetowych oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Instytutu Badań i Strategii Internetowych dotyczących oferty Instytutu poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Instytut Badań i Strategii Internetowych sp. z o. o. (wymagane)

  Nabór wniosków dotacje dla przedsiębiorstw z woj. opolskiego
  Dotacje na inwestycje dla firm MŚP w woj. mazowieckim